Enne, kui otsustad ennast proovile panna seinaronimisega, tutvu materjalidega rippmenüüs „JUHENDMATERJALID

Järelvalveta võivad ronida isikud, kes on läbinud Tallinna Kaljuronimisklubi ronimiskursused (või samaväärsed) ja omavad ronijakaarti. Esmakordsel külastusel tuleb esitada ronijakaart spordihoone administraatorile ja täita ning allkirjastada registreerimislehe vorm „Ronijakaardi omanik“.

Kui algaja ronija soovib iseseisvalt ronida, peab ta läbima instruktori poolt läbi viidud testi. Spordihoones instruktor puudub, testi läbiviimise aeg ja hind palume kokku leppida meie koostööpartneriga : Reimo 56679961. Enne testi algust täida ja allkirjasta registreerimisleht “Algaja ronija, iseseisev ronimine”.

Kui sul ei ole iseseisva ronija õigust ega soovi seda taotleda, saad ronida instruktori valve all, kes soovi korral õpetab ka julgestamist. Instruktoriga ronimise aeg ja hind palume kokku leppida meie koostööpartneriga : Reimo 56679961. Enne ronimist  täida ja allkirjasta registreerimisleht  “Algaja ronija, järelvalvega ronimine

Iseseisvalt ronimiseks broneeri aeg valikus “registreerimine”

Igasuguseks ronimiseks broneeri kindluse mõttes aeg meie kodulehel olevas broneerimiskeskkonnas.

Isik, kes omab vähemalt ronijakaarti, võib olla juhendajaks kuni kahele (2) algajale, kui ta on kirjalikult tõendanud, et vastutab nende ronijate turvalisuse eest, eeldusel, et kõik on täitnud vastavad registreerimislehed.